НАЗК підтвердило недостовірні відомості у декларації мера Покровська Руслана Требушкіна

- Реклама -

Національне агентство з питань запобігання корупції через уповноважених осіб агентства провело повну перевірку декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2015 та 2016 роки. Про це повідомляє офіційний сайт НАЗК.

За результатами перевірки до Прокуратури Донецької області за підслідністю буде направлено рішення про результати здійснення повної перевірки декларації за 2015 рік, яку подав мер Покровська Руслан Требушкін. Він вказав недостовірні відомості, що відрізняються від достовірних на суму понад 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що тягне за собою  відповідальність згідно зі статтею 366-1 Кримінального кодексу України.

Відзначимо, що стаття 366-1 Кримінального кодексу України передбачає покарання штрафом від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавленням волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

- Реклама -