Оренда технічного обладнання на День захисника України обійдеться бюджету Покровська у 750 тисяч гривень

У середині вересня журналісти сайту DDK.DN.UA повідомляли про те, що відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини Покровської міської ради оголосив тендер на оренду технічного обладнання на майже 900 тисяч гривень. Нещодавно було проведено аукціон, і вже відомо, хто ж отримав такий «ласий шматочок».

Так, участь у тендері прийняли два добре відомі у Покровську ФОПи — Руслан Лежньов та Дмитро Ковтун, а також ТОВ «Євромедіа компані».

У ході аукціону найнижчу пропозицію у 750 тисяч гривень запропонував Дмитро Ковтун, який і став переможцем тендеру.

Нагадаємо, Дмитро Ковтун — 20-річний студент з Покровська, який зареєструвався як підприємець у березні 2019 року. За цей час він став переможцем у 18 закупівлях на загальну суму 2,39 мільйона гривень. Співпрацює Дмитро Васильович і з відділом культури, і з відділом освіти, і з комунальними підприємствами «Покровськводоканал» та «Покровськтепломережа». Останні, нагадаємо, є багатомільйонними боржниками перед іншими підприємствами, проте це не заважає їм сплачувати сотні тисяч гривень студенту за організацію різноманітних заходів.

Дмитро Ковтун також був замішаний у скандалі, який пов’язаний з виступом білоруського співака Євгена Літвінковича на святкуванні Міжнародного жіночого дня. У минулому році студент організував годинний виступ співака, який, до речі, був його «першим замовленням», за 185 тисяч гривень. У той же час реальна вартість концерту — 35 тисяч гривень, що у телефонній розмові тоді підтвердив концертний директор Євгена Літвінковича.

Але повернемося до святкування Дня захисника України. Згідно тендерної документації, підрядник має надати в оренду певний перелік звукового та світлового обладнання, а також встановити сцену розміром 22х8 метрів, огорожу, а також забезпечити спецефекти та піротехнічне обладнання — установку холодних вогнів і конфеті-машин (тривалість роботи — 4 години).

Згідно інформації з системи Прозорро, на це з міського бюджету буде витрачено 750 тисяч гривень.

Проте варто нагадати й той факт, що  2017 році Покровська міська рада витратила майже 5 мільйонів гривень з місцевого бюджету на придбання естрадної сцени та світлового обладнання.

Отже, в черговий раз стаємо свідками того, як наближені до братів Требушкіних підприємці продовжують «деребанити» місцевий бюджет. І черговий «майже мільйон» буде витрачено не на вирішення дійсно нагальних проблем міста, а у кишеню студенту-ФОПівцю…

- Реклама -