До Дня захисника України відділ культури Покровська планує орендувати аудіовізуальне та технічне обладнання на майже 900 тисяч гривень

- Реклама -

У системі публічних закупівель Прозорро відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини оголосив тендер на закупівлю послуг з аудіовізуального та технічного забезпечення заходу до Дня Захисника України. Очікувана вартість договору — 870 тисяч гривень.

Нагадаємо, День захисника України святкується 14 жовтня.

Так, згідно тендерної документації, підрядник має надати в оренду певний перелік звукового та світлового обладнання.

Нагадаємо, у 2017 році Покровська міська рада витратила майже 5 мільйонів гривень з місцевого бюджету на придбання естрадної сцени та світлового обладнання. Варто відзначити, що сцену тоді придбали за 1 мільйон 89 тисяч гривень у Володимира Пригладя, чоловіка співачки Наталії Валевської.

Та повернемося до святкування Дня захисника України-2020. Згідно інформації з Прозорро, окрім звукового та світлового обладнання, підрядник має встановити сцену розміром 22х8 метрів, огорожу, а також забезпечити спецефекти та піротехнічне обладнання — установку холодних вогнів і конфеті-машин (тривалість роботи — 4 години).

Аукціон з визначення переможця відбудеться через два тижні, 28 вересня. А поки що мешканцям міста лишається тільки дивуватися черговим незрозумілим діям місцевої влади. У той час, коли в країні вирує пандемія коронавірусу, коли лікарні не мають необхідного медичного обладнання та засобів індивідуального захисту, коли в місті купа невирішених проблем з дорогами, житловим фондом, коли кожного дня хворі діти потребують допомоги на лікування, покровські можновладці планують витратити черговий мільйон на свято. І це тільки на технічне устаткування. Що це — спроби влаштувати чергову гулянку напередодні виборів? Чи бездумне розбазарювання міських грошей? На це питання кожен з мешканців відповість сам…

- Реклама -