У Покровську зареєстрували двох кандидатів на посаду міського голови: хто вони та чим відомі?

- Реклама -

Сьогодні, 23 вересня, у Покровську відбулося засідання міської територіальної виборчої комісії. На порядку денному — вісім питань, серед яких і розгляд заяв щодо реєстрації двох кандидатів на посаду міського голови.

Так, на розгляд комісії пакети документів надали Роман Машир та Вадим Карнаух. Обидва чоловіки добре відомі у Покровську.

РОМАН МАШИР

На місцевих виборах у жовтні 2015 року Роман Машир подав свою кандидатуру на міського голову тоді ще Красноармійська як самовисуванець. Тоді його називали одним з технічних кандидатів Руслана Требушкіна.

За кандидатуру Машира на посаду міського голови у жовтні 2015 проголосували лише 46 чоловік, проте поразка на місцевих виборах стала гарним стартом у кар’єрі Романа Вікторовича. У листопаді 2016 року він реєструється як фізична особа-підприємець та починає активно співпрацювати з міським бюджетом Покровська. Така ж «участь» очікує його дружину Аліну, та матір Галину Якимівну.

Так, з 2016 року з Романом Маширом починають укладати договори на прибирання вулиць. Згідно даним з відкритих джерел, за цей час житлово-комунальний відділ Покровської міськради уклав з ним 42 договори на загальну суму 15,6 мільйонів гривень.

До того ж, взимку 2018 року з бюджету Покровська було придбано 11 одиниць снігоприбиральної техніки вартістю близько 17 тисяч гривень кожна. Тоді житлово-комунальний відділ передав ці «машинки» Роману Маширу. Тобто підприємцю, який і так отримує багатомільйонні підряди, ще купували техніку за гроші мешканців міста.

Не відставали від Романа Вікторовича й жінки сімейства Машир. Дружина Аліна тривалий час надавала послуги з організації харчування у загальноосвітніх закладах міста. Зареєстрована як ФОП у вересні 2016 року, Аліна Віталіївна за цей час отримала від відділу освіти Покровської міської ради 10 підрядів на загальну суму 3 мільйони 283 тисячі 823 гривні.

А ось матір Романа Машира, Галина Якимівна, зареєструвалася як ФОП у вересні 2017 року. Основний вид діяльності – інші види діяльності із прибирання. Завдяки цьому, сімейство Маширів «поділило» між собою місто та отримувало мільйони за прибирання вулиць Покровська. За час своєї підприємницької діяльності Галина Машир отримала 21 підряд від житлово-комунального відділу Покровської міськради та комунального підприємства «Управління міського господарства». Місцевому бюджету така співпраця обійшлася у 15 мільйонів 29 тисяч 976 гривень.

ВАДИМ КАРНАУХ

Вадим Карнаух з 2010 по 2015 роки був членом виконкому Красноармійської міської ради. До того ж, з 2012 по 2015 рік очолював комунальне підприємство «Управління міського господарства». 10 вересня 2015 року, напередодні місцевих виборів, Вадим Карнаух звільнився з посади.

З вересня 2015 по сьогоднішній день він є директором Державного підприємства «Донецький експертно-технічний центр Держпраці». Згідно декларації, зарплата за рік становить 632 тисячі 371 гривню. Має магазин промтоварів, дві квартири, житловий будинок, 30% власності у цілісному майновому комплексі та на двох з дружиною мають 7 земельних ділянок.

На місцевих виборах у 2015 році балотувався як депутат до Красноармійської міської ради від політичної партії «Наш край».

До нещодавного часу про Вадима Карнауха у місті було не чутно. Певний час на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук він поширював дописи на підтримку колишнього мера Покровська Руслана Требушкіна.

А наприкінці весни почав імітувати бурхливу діяльність, випускаючи відео про проблеми міста, та замовляючи рекламу в соціальних мережах та Youtube, яка встигла набриднути усім користувачам інтернету.

Тепер Вадим Карнаух відкрито заявив про те, що йде на вибори як кандидат на посаду голови Покровської ОТГ. На іменному сайті, навіть, з’явилася передвиборча програма, яка, щоправда, складається з привичних та таких вже обридлих гасел — загальні фрази без жодного конкретного рішення чи пропозиції.

Варто відзначити, що Покровська міська територіальна виборча комісія затвердила документи обох кандидатів.

- Реклама -