Міст-розвалюха за 12,5 мільйонів чи як у Покровську чотири роки ремонтують шляхопровід станції «Нова»

- Реклама -

Наприкінці минулого тижня на шляхопроводі станції «Нова», що з’єднує Покровськ з Мирноградом, сталася ДТП, внаслідок якої постраждали двоє водіїв та троє пасажирів. Очевидці повідомили, що ймовірною причиною аварії міг стати поганий стан асфальту на мосту.

Журналісти сайту вирішили дізнатися, скільки ж грошей за останній час було виділено на ремонт шляхопроводу, та які підрядники його робили.

Отже, згідно з інформацією з системи публічних закупівель Прозорро, з 2016 року на ремонт шляхопроводу станції «Нова», який в народі ще називають Димитрівський міст, було укладено 62 договори. Сума, яку з місцевого бюджету витратили на це, просто вражає — 12 мільйонів 480 тисяч 395 гривень 45 копійок.

Проте найбільше вражає те, у якому стані знаходиться асфальтове покриття, на яке витратили такі колосальні кошти.

Зробивши аналіз закупівель у Прозорро, можна зробити висновок, що ремонтом шляхопроводу протягом багатьох років займалися фірми та люди, наближені до колишнього мера Покровська, Руслана Требушкіна.

Це і ТОВ «Торгбудмастер» з Покровська, і ТОВ «Євродор-1» з Мирнограда, з якими постійно укладаються багатомільйонні договори на ремонти доріг по місту, і, звичайно ж, ТОВ «Стройлідер плюс», директором якого є депутат Мирноградської міської ради Дмитро Кравченко.

Також бюджетні кошти за ремонт перераховувалися таким ФОПам як Білицький Віталій Валерійович, Гоголєв Микола Віталійович та Маслій Михайло Іванович. Останній, до речі, ймовірно є батьком Сергія Маслія, заступника начальника КП «Управління міського господарства», який також як ФОП виконує роботи за бюджетні кошти та замішаний у гучному скандалі з побиттям підлітків.

До речі, у всіх цих ФОПів є спільності — наприклад, зареєстровані вони у період з вересня по листопад 2019 року, а місцем реєстрації у всіх є місто Мирноград. До того ж, всі ці підприємці працюють лише з житлово-комунальним відділом Покровської міськради чи управлінням комунальної власності Мирнограду.

Ще один цікавий факт. У грудні 2019 року житлово-комунальний відділ, напевно, так «переймався» станом асфальту на мосту, що уклав аж 8 договорів за 8 днів — 2, 3, 4, 5, 6, а також 17, 18 та 19 грудня. Та як бачимо, результат цих робіт говорить сам за себе.

Отже, підсумовуючи вищенаписане, можна зробити висновок, що в котрий раз гроші місцевого бюджету пішли не на якісний ремонт дороги, а у кишені наближених підприємців та фірм. Така схема працює в Покровську вже протягом останніх 5 років. І поки місцеві можновладці багатіють, прості люди вимушені їздити розбитими дорогами, ризикуючи своїм життям…

 

- Реклама -