Е-декларації: статки головного прокурора Красноармійської місцевої прокуратури Олександра Щепіхіна

Журналісти сайту продовжують знайомити читачів з електронними деклараціями можновладців. На черзі — звіт про доходи керівника Красноармійської місцевої прокуратури Олександра Щепіхіна.

Так, родина Олександра Щепіхіна складається з дружини Вікторії, сина Івана та доньки Анастасії.

Олександр Володимирович володіє частками двох квартир у Донецьку, а також має право користування квартирою у Донецьку, яка записана на його дружину Вікторію. З травня 2018 року головний прокурор Покровська орендує квартиру в Краматорську, загальною площею 64,4 м².

Що ж стосується автопарку родини, то Вікторія Щепіхіна володіє автівкою ВАЗ-2109, 1992 року випуску. Олександр Щепіхін задекларував право користування автомобілем HYUNDAI TUCSO, 2018 року випуску. Вартість на момент придбання транспортних засобів зазначена не була.

За основним місцем роботи Олександр Щепіхін у 2019 році отримав 554 тисячі 561 гривню, тобто трохи більше 46 тисяч гривень. Від Незалежної профспілки працівників прокуратури Донецької області він отримав 7 тисяч 410 гривень і 1 тисячу 144 гривні дивідентів від одного з банків.

Його дружина, працюючи в ОКП «Донецьктеплокомуненерго», заробила за рік 177 тисяч 830 гривень. До того ж, жінка отримала 43,5 тисяч гривень соціальних виплат та 250 тисяч 900 гривень від відчуження нерухомого майна.

Родина Щепіхіних задекларувала 423 тисячі 900 гривень  і 26 доларів США готівкою та 127 тисяч 698 гривень на банківських рахунках.

Читайте також:

Е-декларації: які статки має в.о. генеральної директорки «Покровської клінічної лікарні інтенсивного лікування» Валентина Пилипець

Е-декларації: що задекларувала начальниця Покровського управління соціального захисту Ірина Бонзюх

Е-декларації: які статки має директор КП «Покровськводоканал» Володимир Хижняк

- Реклама -