Е-декларації: що задекларувала начальниця Покровського управління соціального захисту Ірина Бонзюх

Наша редакція знову аналізує статки місцевих службовців. Сьогодні на черзі декларація начальниці управління соціального захисту Покровської міської ради Бонзюх Ірини Павлівни.

Її родина складається лише з чоловіка Ігоря Зіновійовича.

Ірина Павлівна має у власності квартиру у Покровську, площа якої складає 61,4 м2. Також на неї зареєстровано гараж у Покровську, площею 26 м2, та земельну ділянку у селі Іванівка Покровського району, площа якої складає 125 тисяч м2. На чоловіка Ірина Павлівна задекларувала дві земельні ділянки у Покровську, площею 20 м2 та 990 м2 відповідно.

Окрім цього, за декларацією, чоловік має об’єкт незавершеного будівництва у Покровську – гараж загальною площею 20 м2.

У своїй декларації Ірина Павлівна зазначила три об’єкти рухомого майна, що належать чоловіку. Це легкові автомобілі GEELY MK та ЗАЗ, загальною вартістю 100 тисяч гривень, та загальний причіп.

За основним місцем роботи у 2019 році Ірина Павлівна заробила 209 тисяч 51 гривню, тобто близько 17 тисяч щомісяця. Її пенсія за цей період склала 36 тисяч 737 гривень. Дохід від надання майна в оренду склав 16 тисяч гривень. У якості матеріальної допомоги від фонду соціального страхування України в Донецькій області Ірина Павлівна отримала 25 тисяч 890 гривень. Окрім цього, начальниця отримала проценти від грошових рахунків у розмірі 8753 гривень, виплати профспілок – 500 гривень та інші нарахування від Ощадбанку – 2310 гривень.

Чоловік, працюючи у ГУ ДСНС України у Донецькій області, за 2019 рік заробив 194 тисячі 103 гривні, що складає близько 16 тисяч гривень щомісяця. Зокрема він отримав 70 тисяч 598 гривень пенсії та матеріальну допомогу на суму 3250 гривень. Інші нарахування, які чоловік Ірини отримав від Ощадбанку, склали 74 тисячі 497 гривень, а проценти від грошових рахунків – 2745 гривень.

Також подружжя задекларувало 13 рахунків у банках. Грошових активів та фінансових зобов’язань не зареєстровано.

Читайте також:

Е-декларація: які статки має в.о.Родинського міського голови Катерина Андрійченко

Е-декларації: що задекларував директор «Покровськтепломережа» Дмитро Гордієнко

Е-декларації: які статки має в.о. генеральної директорки «Покровської клінічної лікарні інтенсивного лікування»

- Реклама -