Е-декларації: які статки має директор КП «Покровськводоканал» Володимир Хижняк

Журналісти сайту продовжують аналізувати електронні декларації можновладців Покровська, Мирнограду, Добропілля. Наразі пропонуємо розглянути статки директора комунального підприємства «Покровськводоканал» Володимира Хижняка.

Так, родина Володимира Олексійовича складається з дружини Лариси, доньки Віри та зятя Олександра.

Володимир і Лариса навпіл володіють квартирою у Покровську, загальною площею 65,1 м². У 2012 році директор «Покровськводоканалу» придбав ще одну квартиру в Покровську у 66,6 м².

Автопарк Володимира Хижняка складається з автівки АЗ-DAEWOO Lanos 2003 року випуску, яка на момент придбання (у 2017році) коштувала 70 тисяч гривень.

На посаді директора КП «Покровськводоканал» у 2019 році Володимир Хижняк заробив 335 тисяч 76 гривень, тобто майже 28 тисяч гривень. Лариса Хижняк, яка працює директором Покровської стоматологічної поліклініки, заробила 52 тисяч 829 гривень. Зять Олександр, який також працює у міській стоматології, задекларував 21 тисячу 326 гривень зарплати. А ось донька Віра жодної інформації про свої доходи не надала. До речі, вона працює у тій же установі, що її мати та чоловік.

Готівкових грошей чи грошей на банківських рахунках родина Хижняків не задекларувала.

Читайте також:

Е-декларації: що задекларував директор «Покровськтепломережа» Дмитро Гордієнко

Е-декларації: які статки має в.о. генеральної директорки «Покровської клінічної лікарні інтенсивного лікування» Валентина Пилипець

Е-декларації: що задекларувала начальниця Покровського управління соціального захисту Ірина Бонзюх

- Реклама -