Е-декларації: які статки має в.о. генеральної директорки «Покровської клінічної лікарні інтенсивного лікування» Валентина Пилипець

Ми продовжуємо знайомити наших читачів з електронними деклараціями представників місцевої влади, керівників комунальних підприємств, депутатів Покровська, Мирнограду, Добропілля та прилеглих сіл. 

Сьогодні пропонуємо переглянути декларацію в.о.генерального директора «Покровської клінічної лікарні інтенсивного лікування» Валентини Пилипець.

Нагадаємо, Валентина Пилипець обійняла посаду головного лікаря тоді ще ЦРЛ у квітні 2019 року.

Родина Валентини Андріївни складається з чоловіка Володимира.

З 2011 року лікарка має у спільній власності 50% квартири у Донецьку та гараж у Покровську, загальною площею 20 м². Мешкає Валентина Пилипець у квартирі громадянина Юрія Науменка, на правах користування.

Чоловік Володимир з 2014 року володіє легковим автомобілем марки Богдан 211010, яка на момент придбання коштувала трохи більше 90 тисяч гривень.

За 8 місяців роботи на посаді директорки «Покровської клінічної лікарні інтенсивного лікування» Валентина Пилипець отримала 273 тисячі 526 гривень, тобто трохи більше 34 тисяч гривень на місяць. Також жінка задекларувала 14 тисяч 530 гривень заробітньої плати від приватного підприємства «Олівія-плюс», 16 тисяч 436 гривень зарплати, отриманої за сумісництвом як лікар-гінеколог та 730 гривень пенсійного внеску.

Чоловік Володимир жодних доходів за минулий рік не показав.

Готівки чи грошей на банківських рахунках родина Пилипець не задекларувала.

Читайте також:

Е-декларації: що задекларував заступник мера Покровська Ярослав Хотнянський

Е-декларація: які статки має в.о.Родинського міського голови Катерина Андрійченко

Е-декларації: що задекларував директор «Покровськтепломережа» Дмитро Гордієнко

- Реклама -