З понеділка у Покровську відкриються чергові групи в дитячих садочках

З 15 червня у Покровську будуть відчинені чергові групи в дитячих садочках. Таке рішення було прийняте штабом з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, яке відбулося 10 червня.

Так, робота дошкільних навчальних закладів має відбуватися за певних умов. Згідно з пропозиціями Міністерства, батьки повинні будуть передавати дитину вихователю на вулиці. Температуру дітям будуть міряти при вході в приміщення і ще раз через чотири години. Якщо вранці вона вище 37,2 градуса або у дитини виявлять ознаки респіраторного захворювання, їй доведеться повернутися додому. Якщо температуру виявили протягом дня, дитину ізолюють, про це повідомлять медикам і батькам.

На вході в установу організують місце для обробки рук антисептиком.

Планується заборонити використання тканинних рушників, м’яких іграшок, килимів з довгим ворсом, перебування у вуличному взутті всередині приміщень, проведення масових заходів за участю дітей з більш ніж однієї групи і з глядачами.

Також має буде передбачено «адаптивне харчування», щоб мінімізувати кількість дітей, які їдять одночасно або одночасно знаходяться за одним столом.

Дитячий садок повинен буде забезпечити постійну наявність рідкого мила, антисептиків і паперових рушників в санвузлах; дезінфекцію поверхонь і вологе прибирання кожні дві години; регулярне провітрювання приміщень; централізований збір засобів індивідуального захисту і паперових серветок в різні контейнери з кришками і одноразовими пакетами.

Варто відзначити, що реабілітаційні та територіальні центри соціального захисту поки що залишаються на карантині.

- Реклама -