Е-декларації: що задекларував директор «Покровськтепломережа» Дмитро Гордієнко

Ми продовжуємо аналізувати електронні декларації службовців Покровська, Мирнограду, Добропілля та прилеглих міст. Наразі ознайомимося зі статками, що задекларував директор КП «Покровськтепломережа» Дмитро Гордієнко.

У родині Дмитра є дружина Регуш Інна Олексіївна та дочка Марія.

Подружжя володіє земельною ділянкою загальною площею 595 квадратних метрів та квартирою площею майже 68 квадратних метрів. Усе нерухоме майно знаходиться у Мирнограді.

На своє ім’я Дмитро Володимирович зареєстрував легковий автомобіль KIA SPORTAGE 2008 року випуску. Його вартість, згідно з декларацією, склала 127 тисяч гривень.

Загалом за 2019 рік службовець заробив 494 тисячі 714 гривень, працюючи у Покровській міській раді та у «Покровськтепломережі». Дохід по виконавчому впровадженню від Мирноградського міського відділу державної виконавчої служби склав майже 65 тисяч гривень. Деяку частину доходів також склали виплати профспілки – 13 тисяч 500 гривень; додаткове благо – 6699 гривень; майно, надане роботодавцем – 1830 гривень; подарунок у грошовій формі – 382 гривні. Окрім цього, на рахунок голови КП надійшли проценти від рахунків у АТ КБ Приватбанк – 5965 гривень.

Заробітна плата дружини Інни за 2019 рік склала 102 тисячі 657 гривень, а пенсія 24 тисячі гривень.

Дмитро Володимирович вказав у декларації, що на банківських рахунках його родини розміщено 70 тисяч гривень. Всього службовець зареєстрував 14 рахунків.

У розділі «Фінансові зобов’язання» Дмитро Гордієнко вказав три кредити, загальне зобов’язання за якими складає 52 тисячі 165 гривень.

Читайте також:

Е-декларації: що задекларувала нова заступниця мера Покровська Інна Телесова

Е-декларації: що задекларував заступник мера Покровська Ярослав Хотнянський

Е-декларація: які статки має в.о.Родинського міського голови Катерина Андрійченко

- Реклама -