Запобігти і попередити: поліція Донецької області проводить рейд у Покровську

Ситуація з аварійністю у Покровську та містах, які належать до Покровської оперзони, останнім часом викликає все більшу занепокоєність у керівництва обласної поліції. Саме тому було вирішено провести профілактичне відпрацювання на вулицях Покровського куща, аби запобігти зростанню дорожньо-транспортних пригод.

Обласною поліцією було проведено аналіз тих місць, де найчастіше відбуваються ДТП. Метою цього рейду, як зазначають працівники правоохоронних органів, є зниження кількості дорожньо-транспортних пригод, а також профілактика вуличної злочинності.

«На територію Покровського кущу прибуло 7 нарядів з різних відділів поліції Донецької області. Саме тут є проблема скоєння великої кількості ДТП з травмованими, а також ДТП з водіями, що перебувають у нетверезому стані», — розказав журналістам інспектор відділу організації діяльності груп реагування патрульної поліції управління превітивної діяльності Головного управління Національної поліції, майор поліції Володимир Скляров.

Вже другий день поспіль патрулі поліції працюють у Покровську та Мирнограді. Вони зупиняють водіїв, які порушують правила дорожнього руху, та проводять з ними роз’яснювальну роботу. За цей час було складено 7 адміністративних протоколів за статтею 130 «Керування транспортним засобом у стані сп’яніння».

- Реклама -