Уряд виділив 654 мільйона гривень на погашення заборгованості перед шахтарями

- Реклама -

Вже наступного тижня Державна казначейська служба України перерахує 654 мільйона гривень, які будуть спрямовані на забезпечення оплати праці шахтарів та внесення обов’язкових платежів, пов’язаних з виплатою заробітної плати.

Про це повідомляється на офіційному сайті Міністерства енергетики та захисту довкілля України.

В Мінекоенерго зазначають, що питання виплати зарплат шахтарям — номер один на порядку денному і вона має бути погашена в найближчі місяці.

Які саме шахти отримають гроші, поки що невідомо.

Нагадаємо, вугільна галузь України наразі переживає не найкращі часи. Зокрема, працівники шахти «Краснолиманська» вже 5-й місяць не отримують заробітної плати. Гірники неодноразово влаштовували акції протесту, перекривали дороги, страйкували під землею, зверталися до керівництва області та країни. А з 16 лютого під будівлею Покровської райдержадміністрації проходить акція протесту шахтарів, які прикули себе ланцюгами до каністр з пальним, вимагаючи повернути чесно зароблені гроші.

25 лютого в Києві відбулася Всеукраїнська нарада працівників вугільної промисловості, в ході якої Президент України Володимир Зеленський доручив виплатити всю заборгованість по зарплаті шахтарям протягом двох місяців. У разі невиконання цього доручення, Уряд залишиться без зарплат.

- Реклама -