У Покровську витратять майже 3 мільйона гривень на вантажні перевезення

Наприкінці 2019 року житлово-комунальний відділ Покровської міської ради оголосив тендер на автотранспортні послуги вантажних автомобілів та послуги навантажувача. Очікувана вартість угоди — 3 мільйони гривень.

Так, згідно технічному завданню, яке було опубліковано у системі публічних закупівель Прозорро, залучення техніки передбачається для навантаження та (або) перевезення сипучих вантажів ( шлаку, щебню, піску, гранотсіву, грунту та ін.), крім транспортування відходів.

На цю суму орієнтовно буде виконаний такий обсяг робіт:

В аукціоні, який відбувся 3 січня, прийняли участь два підрядники — Товариство з обмеженою відповідальністю «РАЙЗ ПАРТ» та ФОП Асауляк Аркадій Юлійович.

ТОВ «РАЙЗ ПАРТ» з Мирнограду участь у державних тендерах до цього не брало, не дивлячись на те, що саме підприємство було зареєстровано ще у 2016 році. Директором «РАЙЗ ПАРТ» є Генадій Костенко.

Що цікаво, ТОВ «РАЙЗ ПАРТ» користується тим же самим номером мобільного телефону, що й ще декілька ФОПів та підприємств. Серед них помічаємо й вже добре відомого у покровських колах підприємця Ігоря Їжака. Саме з ним житлово-комунальний відділ вже не перший рік укладає багатомільйонні договори на вивезення сміття та ліквідацію стихіних звалищ.

Переможцем у тендері став Аркадій Асуляк, який зареєстрований у Покровську, та який, згідно даних з відкритих джерел, вже надавав житлово-комунальному відділу аналогічні послуги у 2019 році, за що й отримав з місцевого бюджету майже 4 мільйони гривень.

Що примітно, згідно інформації з відкритих джерел ФОП Асауляк Аркадій Юлійович зареєстровано у Покровську, по вулиці Ольшанського, будинок 7.

Саме за цією адресою також зареєстровані ГО «Захист пограбованих вкладників», засновником якого є вже добре відомий у Покровську «активіст за викликом» Дмитро Верзілов, ГО «Соціальний захист пенсіонерів», директоркою якого є Ірина Тучкова з Донецька. Доречі, саме вона є співзасновником ГО «Захист пограбованих вкладників».

Також на Ольшанського, 7 зареєстрований такий приватний підприємець як Данилов Віктор Вікторович, який вже не перший рік займається обпилюванням та ліквідацією дерев у Покровську, за що отримав з міського бюджету вже не один мільйон гривень.

Отже, ФОП Асауляк Аркадій Юлійович став переможцем тендеру, запропонувавши надати необхідні автотранспортні послуги за 2 мільйони 863 тисячі 40 гривень. Наразі проходить процедура кваліфікації переможця, після чого з ним буде укладено договір.

І тут виникає логічне питання, куди ж подівалася техніка, яку Покровськ придбав у лізинг у 2018 році, та за яку й досі віддає відсотки по кредиту?

Та замість того, щоб використовувати комунальну техніку, яка обійшлася місту у 37 мільйонів гривень, влада Покровська в черговий раз «подарувала ласий шматочок»  наближеному підприємцю.

 

- Реклама -