Три мільйони для «своїх»: хто отримає бюджетні кошти за ліквідацію стихійних звалищ у Покровську

Покровська влада продовжує ділити бюджет міста між наближеними до мера підприємцями. Так, з системи публічних закупівель Prozoro стало відомо, що Житлово-комунальний відділ Покровського міськради уклав договір на ліквідацію стихійних звалищ з ФОП Їжак Ігор Олексійович. Загальна сума договору складає майже 3 мільйони гривень.

Останнім часом ЖКВ Покровська постійно сплачує вищевказаному підприємцю  вже «такі знайомі» 199 тисяч гривень то за послуги з перевезень, то  за послуги з вивозу сміття, то за ліквідацію стихійних звалищ.

Варто відзначити, що у квітні 2017 року між Житлово-коммунальним відділом Покровської міськради й ФОП Їжак І.О. був складений договір на ліквідацію стихійних звалищ. Тоді вартість договору склала 1 мільйон 875 тисяч гривень.

Цього ж року свої тендерні пропозиції, окрім Ігоря Їжака, подали також комунальне підприємство «Управління міського господарства» та ТОВ «Данко».

Обидві пропозиції були відхилені тендерною комісією на чолі з Оленою Юзипович. Цікаво й те, що цінові пропозиції  і КП «УМГ», і ТОВ «Данко» були меншими та більш вигідними для бюджету міста. Але тендер виграв Ігор Олексійович, який «погодився» прибирати стихійні звалища за 2 мільйони 970 тисяч гривень.

Виникає питання, про які стихійні звалища йде мова, адже покровська влада постійно наголошує на тому, що в місті не має жодних проблем зі сміттям, і що приватний підприємець Роман Машир, який отримує мільйони за прибирання, справляється зі своїми обов’язками? Чому вивозити сміття має третя особа, а не знов той же Роман Машир? І до яких пір влада Покровська буде заключати сумнівні договори та «дерибанити» бюджет між «своїми» підприємцями?

 

 

- Реклама -