У Мирнограді збудують стерилізаційний пункт для безпритульних тварин

Вчора, 13 листопада, у Мирнограді відбулася чергова 68 сесія міської ради. На порядку денному була низка питань, серед яких і будівництво у 2020 році стерилізаційного пункту для безпритульних тварин.

Нагадаємо, такі стерилізаційні пункти для покинутих тварин буде побудовано за кошти обласного екологічного фонду. Нещодавно у Краматорську відбулася презентація цього проекту, де було зазначено, що усі міста та громади, які подадуть заявку та матимуть належні умови для встановлення, отримають ці пункти. Вартість одного будиночку становить від 800 тисяч до 1 мільйона гривень.

Головний спеціаліст відділу з питань інноваційної політики та діяльності Денис Томаза запропонував депутатам підтримати проект рішення програми поводження з тваринами та регулювання чисельності бездомних тварин.

Депутати Мирноградської міської ради одноголосно підтримали цей проект рішення.

Чи буде встановлено такий стерилізаційний пункт у Покровську, поки що невідомо. Але проблема безхатніх тварин в нашому місті стоїть дуже гостро.  У квітні 2017 року депутатами на сесії було прийняте рішення про будівництво притулку. Потім, у вересні 2018 року, керівництву КП «Управління міського господарства» було доручено придбати переносний розплідник. Але всі ці спроби врегулювати чисельність безхатніх тварин так і залишилися лише на словах.

- Реклама -