Незабаром у Родинському відкриється сучасний сімейний центр

Сім’я — це найголовніше в житті кожної людини, це її підтримка та стимул для вдосконалення. Саме тому найголовніше бажання кожного українця — це щасливе майбутнє для наших дітей. 

Вже не перший рік меценат Сергій Андрійченко втюлює в життя соціальні програми з допомоги багатодітним та малозабезпеченим сім’ям, дитячим будинкам, талановитим дітям та спортсменам. А незабаром, завдяки Сергію Сергійовичу, кожен мешканець Родинського зможе відвідувати сучасний сімейний центр, де будуть працювати гуртки, проводитися майстер-класи, танцювальні та спортивні заняття, працюватиме психолог та проводитиме цікаві лекції лікар.

Більше 10 років приміщення у будинку №18 по вулиці Пушкіна було у занедбаному стані — вибиті вікна та двері, вирізані труби та батареї, від чого страждали мешканці цього будинку, розповідає в.о. родинського міського голови Катерина Андрійченко. Родинська міська рада неодноразово оголошувала конкурси на пошук орендаря, але бажаючих зайняти цю будівлю так і не знайшлось.

Але завдяки Сергію Андрійченку тепер це приміщення не буде пустувати.  Вшанування сімейних цінностей, побудова щасливого майбутнього та всебічний розвиток кожної людини — ось чим керувався меценат, коли вирішив відкрити там сімейний центр.

«Саме мої рідні надихнули мене на те, щоб створити у Родинському сімейний центр, де діти з батьками зможуть отримати кваліфіковану допомогу спеціалістів різних напрямків, провести цікаво своє дозвілля, навчитись чомусь новому та корисному. До мене, як до депутата, часто звертаються люди з проблемою, що в місті немає місць для відпочинку молоді. Це стосується й Покровська, й Родинського, й Мирнограду. І дійсно, багато підприємців відкривають заклади, але всі чомусь думають тільки про прибуток і ніхто не замислюється про користь для підростаючого покоління. Я розумію, що цей центр не принесе ніяких доходів, але він принесе користь громаді», — розказав про свої плани Сергій Андрійченко.

Також меценат відзначив, що частина занять у центрі буде безкоштовна — ці витрати він візьме на себе.

Отже, вже незабаром у Родинському з’явиться місце, де кожен мешканець знайде для себе заняття. Діти й підлітки, їх батьки та люди поважного віку — кожен бажаючий зможе відвідувати цей центр та цікаво та с користю проводити свій вільний час.

- Реклама -