Депутати-прогульники залишаться без грошей: Президент України Володимир Зеленський підписав відповідний закон

29 жовтня Президент України Володимир Зеленський підписав закон, згідно якому депутатам Верховної Ради не будуть відшкодовувати витрати, пов’язані з виконанням депутатських повноважень, у разі пропуску без поважних причин пленарних засідань.

Про це йдеться мова на офіційному сайті Президента.

Нагадаємо, цей закон було ухвалено депутатами Верховної Ради України 16 жовтня 2019 року.

Так, згідно документу, припинення відшкодування витрат передбачається, якщо депутат протягом календарного місяця упродовж однієї сесії ВРУ без поважних причин не бере участі у понад 30% голосувань на пленарних засіданнях або у більш як 50% засідань комітету, до складу якого його обрано.

Також, згідно закону, підставою для нарахування заробітної плати депутату будуть відомості про його участь у не менш як 70% голосувань при ухваленні рішень парламенту на кожному пленарному засіданні. Інформація такого обліку буде оприлюдниватисяна офіційному сайті Верховної Ради.

Згідно інформації на сайті Верховної Ради України депутат-мажоритарник від 50 округу Руслан Требушкін був присутній на 24 пленарних засіданнях. 6 засідань колишній мер Покровська «прогуляв» з невідомих причин.

 

- Реклама -