Це не є вірним: Павло Кириленко про ситуацію з боргами Покровська за воду та тепло, а також про витрати на свята

Вчора, 17 жовтня, під час брифінгу голови Донецької обласної державної адміністрації Павла Кириленка у Слов’янську, журналісти поцікавились його думкою щодо боргів Покровська за водо- та теплопостачання, а також коштів, яке місто витрачає на усілякі святкування.

Павло Олександрович зазначив, що у «Покровськводоканалу» дійсно є велика заборгованість за водопостачання й цю проблему необхідно вирішувати.

«Не буду не договарювати. Ваші (покровські чиновники — прим.ред.) підходили і кажуть, що у нас взагалі немає грошей в бюджеті зараз платити в повній мірі по борговим зобов’язанням. Моя відповідь була, як і для всіх очільників міст: ваш відсоток сплати за воду прямопропорційний постачанню води», — підкреслив голова ДонОДА.

Також Павло Кириленко зізнався, що був вражений тими сумами, які покровська влада витрачає на святкові заходи. Він зізнався, що не мав змоги поспілкуватися вже з чинним народним депутатом Русланом Требушкіним та дізнатися, за які кошти були організовані концерти та свята. Але пообіцяв, що візьме це питання на свій контроль.

«Це питання і я ще до нього повернусь. І я розумію вас, що якщо весілля, свята — це дуже добре, але коли мешканці страждають — це не є вірним», — підсумував Павло Кириленко.

- Реклама -