«Покровськводоканал» знову подарував паливо поліцейським та комунальному підприємству

Сьогодні, 26 червня, під час проведення 67 чергової сесії Покровської міської ради депутатами було прийняте рішення про передачу палива Головному управлінню Національної поліції в Донецькій області та комунальному підприємству «Управління міського господарства».

Так, поліція Донеччини отримає від «Покровськводоканала» 1874 літри дизельного палива та 350 літрів бензину на загальну суму майже 65 тисяч гривень.

А КП «УМГ» прийме на баланс від «Покровськводоканала» 4330 літрів дизельного палива та 2350 літрів бензину, загальною вартістю 199 тисяч 455 гривень.

Варто візначити, що «Покровськводоканал» має багатомільйонну заборгованість перед КП «Компанія «Вода Донбасу» за водопостачання. На початку травня місто перейшло на погодинну подачу води, а декілька днів вода в кранах мешканців Покровська й зовсім йшла 4 години на добу.

Сьогодні ж під час сесії депутатами були виділені кошти у розмірі 3-х мільйонів гривень на погашення частини цієї заборгованості. Але при цьому «Покровськводоканал» продовжує дарувати пальне поліції та іншому комунальному підприємству міста.

- Реклама -