Ручний зручний проект: керівник Муніціпальної поліції відзвітував про роботу служби

Сьогодні, 4 жовтня, у Покровську відбулася традиційна апаратна нарада керівників комунальних установ та соціальних служб міста. Серед інших за свою роботу відзвітував керівник Муніціпальної служби правопорядку Олександр Антипенко.

Так, він повідомив, що з 25 липня до цієї служби надійшло 174 звернення. Найчастіше мешканці Покровська скаржаться на сусідів, паління багаття та порушення тиші.

Нагадаємо, 4 квітня, на черговій сесії Покровської міської ради було прийняте рішення про створення Муніціпальної служби правопорядку в місті Покровськ. Як тоді наголосили можновладці, це необхідно для того, аби «розвантажити» Національну поліцію. Але до повноважень новостворенної служби входить лише роз’яснювальна робота та попередження про адміністративну відповідальність, про що вони ж самі повідомляють на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

Не дивлячись на це з міського бюджету були виділені чималі кошти для виплати заробітньої плати 11 працівникам служби, придбання фірмового одягу, аренди приміщення тощо. Також Руслан Требушкін, тоді ще мер Покровська, наголосив, що з міського бюджета для муніціпальної поліції будуть закупати транспорт, відкривати офіси, встановлювати камери відеоспостереження, а також планується придбати велосипеди для патрульної поліції.

Не бачать роботи так званої муніціпальної поліції й звичайні мешканці Покровська.

Так чи доцільно фінансування такого комунального підприємства в місті? Чи доцільно витрачати мільйони на те, що й так входить у повноваження поліції, Контакт-центру та комітету самоорганізації населення? Для чого було створено цю службу? Можливо тому, що це ще один «зручний ручний» проект Руслана Требушкіна для відмивання бюджетних коштів?…

 

 

Співробітники Муніціпальної служби виїжджають на місце, проводять бесіду з правопорушниками та розповідають їм про адміністративну відповідальність.

- Реклама -