Муніціпальна служба правопорядку: у Покровську створили нове комунальне підприємство

Сьогодні, 4 квітня, у Покровську, під час проведення 64 сесії міської ради було прийняте рішення про створення нового комунального підприємства «Муніціпальна служба правопорядку».

Як зазначив доповідач по цьому питанню, начальник юридичного відділу Олег Смаль, новостворене комунальне підприємство буде займатися питаннями стихійної торгівлі, розпиття алкогольних напоїв у громадських місцях, спалювання вогнищ, а також забезпечувати дотримання громадського порядку, благоустрій та здійснювати охоронну діяльність у дитячих садках та школах.

Також на сесії було відзначено, що муніціпальна поліція буде координувати роботу між громадськістю на Національною поліцією.

Варто відзначити, що це питання не було внесено до порядку денного та не розглядалося на профільній комісії:

«На профільній комісії це питання не розглядалось, а зараз Ви пропонуєте нам проголосувати за те, про що ми нічого не знаємо, та ще й затвердити статут цього підприємства», — відзначила одна з депутаток.

Але, не дивлячись на це, рішення про створення у Покровську нового комунального підприємства все ж таки було прийняте.

Нагадаємо, нещодавно Руслан Требушкін заявив, що з міського бюджета для муніціпальної поліції будуть закупати транспорт, відкривати офіси, встановлювати камери відеоспостереження, а також планується придбати велосипеди для патрульної поліції.

 

- Реклама -