Караоке, концерт українських зірок та фейєрверк: як у Покровську відзначили День міста та День шахтаря

Вчора, 25 серпня, у Покровську відбулося святкування двох головних свят — Дня міста та Дня шахтаря. На стадіоні «Олімпієць» зібралися мешканці Покровська, Мирнограду та інших населених пунктів аби прийняти участь у концертно-розважальній програмі.

Так, до Покровська знову завітав телеведучій та шоумен Ігор Кондратюк, який провів свою програму «Караоке на майдані». Серед великої кількості бажаючих продемонструвати свої вокальні дані були обрані 9 учасників, які змагалися за головні призи — телевізор та велосипед. Переможницею стала дівчина з Селидового, яка давно мріяла прийняти участь у програмі.

А о 18-00 у згорілому кінотеатрі «Мир» відбулася презентація культурного простору «Щедрик парк». Як зазначили організатори в ході самої презентації, цей простір охопить територію від селища динасового заводу до центральної частини Покровська. У приміщенні колишнього залізничного училища буде музей композитора, а на місці згорілого кінотеатру «Мир» з’явиться культурно-музейний комплекс «Щедрик».

Нагадаємо, що влада Покровська подала до Державного фонду регіонального розвитку проект на реконструкцію будівлі кінотеатру «Мир» на загальну вартість 55,5 мільйонів гривень.

А у цей час на стадіоні «Олімпієць» продовжилося святкування. На сцені виступили кращі вокальні та хореографічні колективи міста. По всій території працювали атракціони, фотозони, виїзна торгівля.

Ввечері публіку розважали гурт «Султан-Ураган», Народний артист України Гарік Кричевський та співачка NK (Настя Каменських), після виступу якої усі присутні змогли подивитися на святковий фейєрверк.

Кульмінацією свята стала дискотека, яка тривала задовго після опівночі.

 

- Реклама -