Звіти комітетів та обрання ініціативної групи: у Покровську відбулося засідання Громадської ради

- Реклама -

У п`ятницю, 7 грудня, у Покровську відбулось засідання Громадської ради. На порядку денному було два питання: звіти по роботі організації за 2017-2018 рік та обрання членів комісії для формування нового складу Громадської ради.

Засідання розпочалося зі звітів голів Комітетів за виконану роботу протягом двох років. За цей період члени Громадської ради проводили зустрічі з ОБСЄ, приймали участь у різноманітних заходах, діалогах з владою, тренінгах, форумах.

Михайло Кірсанов, голова Комітету з питань засобів масової інформації та захисту прав і свобод громадян, розвитку громадянського суспільства, самоврядування  та боротьби з корупцією, наголосив, що ними підіймалося й питання незаконного обпилювання дерев, направлялися запити до Покровської міської ради, але ніяких позитивних зрушень досягнуто не було. На черговому засіданні виковначого комітету знов було прийнято рішення про ліквідацію 145 дерев.

Обурені члени Громадської ради й порушенням регламенту при проведенні сесій Покровської міської ради:

«Ніхто не запрошує громадськість, немає прозорості. Люди не можуть піти та прийняти участь у сесії, тому що вони не знають, що вона буде. Порядку денного завчасно немає, і це дуже великий мінус», — розповіла член Громадської ради Наталя Тихонова.

Підіймалося ще багато питань, які стосуються життєдіяльності  Покровська: і про виділення землі в мікрорайоні 1/17, і про стан доріг, і про ігнорування засідань Громадської ради членами виконкому та заступниками мера.

Наприкінці засідання було обрано ініціативну групу, яка ввійде у комісію щодо створення нового складу Громадської ради при виконкомі.

Більш детальну інформацію дивіться у відеосюжеті:

- Реклама -