Бути чи не бути: у Покровську вирішували долю майбутнього храму Київського Патріархату

Сьогодні, 12 липня, у приміщенні Покровського виконкому відбулися громадські обговорення щодо виділення земельних участків під будівництво мешканцям міста та учасникам АТО.

На засідання завітало багато жителів Покровська та військових. Одне з питань, яке гостро стояло, було виділення землі та план будівництва храму Київського Патріархату.

Нагадаємо, минулого літа громадськість міста та військові звернулися до Покровської міської ради з проханням виділити земельну ділянку під будівництво храму Київського Патріархату. Спочатку церкву хотіли збудувати у мікрорайоні «Сонячний», потім велися розмови про виділення ділянки у центрі міста – в районі виконкому та інституту, після цього розглядався варіант будівництва у парку Динасового селища.

22 серпня 2017 року на черговій сесії Покровською міською радою було прийняти рішення про виділення земельної ділянки між ставком та вулицею Захисників України, неподалік від кафе «Ручеек».

Спеціаліст відділу будівництва та архітектури представила присутнім детальний план території, де були враховані усі відстані санітарної зони та лінії забудови. Але план будівництва самого храму представлений не був.

«Якщо це буде підтримано та пройде узгодження на виконкомі, то тоді вже проект будови буде розроблятися в деталях», — наголосила спеціаліст.

Усі присутні одностайно проголосували за погодження  проекту, але остаточне рішення щодо цього питання буде прийняте членами виконкому. Варто відзначити, що чергове засідання виконавчого комітету Покровської міської ради заплановано на 19 липня. Проекту рішення щодо будівництва храму на офіційному сайті поки що немає.

 

 

 

- Реклама -