Житель Покровського району став жертвою інтернет-шахраїв

Чоловік вирішив придбати на відомому сайті з продажу товарів мотоблок за привабливою ціною, але інтернет-продавець виявився шахраєм. Отримавши передоплату за замовлення, аферист перестав відповідати на дзвінки. Наразі правоохоронці встановлюють особу правопорушника.

До чергової частини Покровського відділу поліції звернувся 50-річний мешканець Покровського району із заявою про те, що невідомий чоловік незаконно заволодів його грошовими засобами, а саме 5 тисячами гривень.

З’ясувалося, що потерпілий став черговою жертвою шахраїв, які розміщують в інтернеті оголошення про продаж будь-якого товару, обіцяють швидко відправити замовлення після отримання передоплати, а потім опиняються «по за зоною досяжності».  Так, мешканець Покровського району замовив в інтернеті мотоблок, і в якості передоплати перерахував на рахунок продавця тисячу гривень. Однак, продавцю цих грошей виявилось замало і він попросив ще 4 тисячі. Потерпілий виконав і це прохання та почав чекати на свій товар. Але продавець з відправкою не поспішав. Навпаки, після обіцянок, він перестав відповідати на телефонні дзвінки.

Чоловік зрозумів, що потрапив в пастку шахраїв та звернувся до поліції.

За даним фактом слідчими Покровського відділу поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 1ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

Правоохоронці вкотре нагадують громадянам: розраховуйтесь за замовлення лише після його отримання і перевірки на цілісність та справність! Це допоможе Вам не стати черговою жертвою інтернет-шахраїв та зберегти власні кошти.

- Реклама -