У Покровському центрі зайнятості пройшов тренінг за участі представників ПРООН

Вчора, 11 липня,  у Покровському міському центрі зайнятості відбулась 21 зустріч центру розвитку підприємницької ініціативи.

Тренінг за участі представників ПРООН пройшов при фінансовій підтримці Уряду Польщі, метою якого є започаткування ініціативи зі створення закупівельних груп в Донецькій області та спрямований на підвищення сталості та зрілості місцевих бізнесів.

У заході прийняли участь діючі досвідчені підприємці міста.

Експерт із створення закупівельних груп в Донецькій і Луганській областях, обласного Директору проектору офісу ГО взаємодія «+» Лариса Самосьонок зазначила:

«Налагодження стійких контактів між самими підприємцями, посилення та розвиток підприємницьких компетенцій і навичок, пошук шляхів забезпечення підприємців ресурсами, товарами, послугами за розумними ринковими цінами – головна мета нашого проекту».

Під час заходу слухачі отримали корисну інформацію стосовно посилення та розвитку підприємницьких компетенцій і навичок, а також шукали шляхи забезпечення підприємців ресурсами, товарами та послугами за розумними ринковими цінами.

 

- Реклама -