Як у Покровську учасники та ветерани АТО забезпечені безкоштовними ліками та медичною допомогою

У ході круглого столу з питань АТО, який відбувся 27 лютого, було розглянуте питання забезпечення учасників і ветеранів Антитерористичної операції безкоштовними ліками.

З питанням і скаргами про те, що бійцям не надається безкоштовна допомога, звернулись члени громадської організації "Спілка воїнів АТО Покровського району та м. Покровськ"

«Я вже неодноразово стикалася з цією проблемою, – розповідає голова ГО Наталя Ситникова. – Я знаю мінімум п’ять бійців, до котрих лікарня зовсім не має відношення. Їх допомагали лікувати волонтери і шпиталь. У лікарні навіть не питають у людини, яка поступає на лікування, чи є вона ветераном або діючим бійцем  АТО, аж поки ми, як громадська організація, не починаємо з’ясовувати це питання».

 На зустрічі був присутній головний лікар Покровської центральної районної лікарні Сергій Шутько. Він прокоментував ситуацію так:

«В нас є вся статистика по ветеранам та учасникам АТО. Вона ж звідки то береться. Ми всіх опитуємо. Проблема з медикаментами існує, але я точно знаю, що пільгами скористались 29 осіб. По стаціонару ситуація трошки інша, але казати, що нікому не надається допомога не можна».

В свою чергу, заступник міського голови Юрій Третяк розказав, що на даний час питання забезпечення ЦРЛ ліками вивчається.

- Реклама -