Об’єднання зусиль громадськості: у Покровську відбувся круглий стіл з питань АТО

- Реклама -

Сьогодні, 27 лютого, у приміщенні Покровського виконкому пройшов круглий стіл з представниками громадських організацій, військомату, Управління соціального захисту населення та Центральної районної лікарні з питань заходів та допомоги ветеранам та діючим учасникам АТО.

Першою під час заходу стала тема діяльності громадських організацій ветеранів АТО у м. Покровськ у 2017 році.

«Наша громадська організація діє з січня 2016 року, — доповідає голова ГО "Спілка воїнів АТО Покровського району та м. Покровськ" Наталя Ситникова. – За цей рік було проведено великий обсяг роботи. Наприклад, встановлення меморіальних дошок загиблим, допомога їх сім’ям. Окрім цього, під час літніх канікул та різдвяних свят, ми возили діток до Львова, показували їм таке гарне європейське місто. Не покидаємо ми і волонтерську роботу, допомагаємо хлопцям на передовій».

Обговорювали на зустрічі і питання реалізації заходів Комплексної програми підтримки учасників АТО та членів їх сімей. За словами представників УСЗН, на даний час програма виконується. Зокрема, проводиться безоплатне поховання учасників АТО, оздоровлення та безкоштовне харчування у школах дітей учасників бойових дій, матеріальна допомога.

Не менш цікавим було питання щодо  надання учасникам АТО психологічної допомоги шляхом налагодження діалогу і співпраці організацій з Центром психосоціальної реабілітації м. Покровськ.

«Ми надаємо безкоштовну психологічну і психотерапевтичну допомогу мешканцям нашого міста і районів поблизу лінії розмежування, — розповідає керівник Центру психосоціальної реабілітації Вікторія Соловйова. —  На сьогодні в Центрі працює 10 фахівців за стандартами надання послуг психічного здоров’я для категорій людей, що постраждали внаслідок конфлікта. Також ми пропонуємо тренінги з формування стресостійкості, пошуку власних ресурсів, емоційного вигорання».

Учасники заходу близько години обговорювали важливі питання і анонсували наступну таку зустріч на квітень.

- Реклама -