У Красноармійському суді почався розгляд справи проти мешканця Родинського, який врятував дівчину від нападника

У п`ятницю, 26 січня, у Красноармійському міськрайонному суді відбулося підготовче судове засідання з розгляду обвинувального акта проти мешканця Родинського Андрія Охотника. Чоловіка звинувачують у скоєнні злочину, передбаченого статтею 118 КК України – «Умисне вбивство при перевищенні меж необхідної оборони або у разі перевищення заходів, необхідних для затримання злочинця».

Нагадаємо, що з 24 на 25 липня, у Родинському чоловік, погрожуючи ножем, намагався зґвалтувати неповнолітню дівчину. Почувши крики, Андрій Охотник вискочив на допомогу та затримав злочинця. Однак через деякий час нападник помер у лікарні.

На засіданні суду були присутні обвинувачений, його адвокат та прокурор. Дружина нападника, яка являє потерпілу сторону, до суду не з`явилася. Вона передала заяву про проведення засідання без її участі.

Адвокат Андрія Охотника наголосила, що її підзахисний згоден з обвинувальним актом і повністю визнає свою провину. Вона наголошувала на тому, щоб справа була розглянута у найкоротший час та без допиту свідків. Але суддя назначила наступне засідання на 5 лютого й постановила, що на наступних засіданнях будуть допитані усі свідки обвинувачення.

У соціальних мережах мешканці Родинського та Покровська активно підтримують Андрія Охотника та просять суддю прийняти позитивне рішення стосовно нього. Дехто навіть закликає людей прийти 5 лютого до суду та підтримати чоловіка, який врятував дитину від зґвалтування.

- Реклама -