У Донецьку з`явилися місця, де працює Vodafone

Жителі Донецька у соціальних мережах активно пишуть про місця, де працює Vodafone.

Наприклад, один з таких пунктів знаходиться на Текстильнику на вул. Петровського неподалеку від світлофора біля мосту. Також повідомляється, що зв`язок є й у Київському районі (на Путиловському мосту), у Петровському районі та у Кировському районі (міст станції Рутченково).

 Місцеві жителі пишуть, що зв'язок середій, є і інтернет-трафік. Можна поговорити, почитати СМС. Також на стовпах розвішані  покажчики, які допомагають знайти місце, де ловить найкраще.

Мешканці Донецька намагаються допомогти один одному. Хтось налаштовує вайбер, хтось  читає повідомлення бабусям, хтось дає зателефонувати, хтось роздає інтернет.

Нагадаємо, що з 11 січня в «ДНР» і «ЛНР» була недоступна зв'язок Причина – пошкодження кабелю в районі селища Оленівка (непідконтрольна Україні територія Донецької області). У зв'язку з цим жителі масово почали переходити на послуги «республіканських» мобільних операторів («ДНР» – «Фенікс», «ЛНР» – «Лугаком»).

З 13 січня місцеві жителі освоїли спосіб дзвінків через інтернет, яким активно ділилися в соцмережах. Компанія «Vodafone Україна» посилила сигнал зі станцій в Авдіївці і Мар'їнці, так що тепер зв'язок добиває до околиць Донецька. 

- Реклама -