На святкування Дня Святого Миколая з бюджету Покровська витратили більше 228 тисяч гривень

19 грудня у Покровську відбулося урочисте відкриття новорічної ялинки. На святкування Дня Святого Миколая та Нового року з бюджету Покровська 6 грудня було виділено 422 тисячі гривень, а 12 грудня – ще 400 тисяч гривень. Захід відбувся масштабно: з феєрверком, виступами постійних гостей усіх свят дуета «Two Voices» та Богдана Щірби, цінними подарунками та розважальною програмою. Журналісти сайту DDK.dn.ua з`ясували, скільки ж коштів було затрачено на святкування Дня Святого Миколая у Покровську.

Так, за послуги та організацію урочистого святкування відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини сплатив 142 950 гривень ФОП Калініченко С.М.

Також на послуги дизайну та розповсюдження рекламних засобів з міського бюджету було витрачено 50 тисяч гривень.

Окремо організатори свята отримали 14 874 гривні за оренду костюмів.

Варто відзначити, що з Покровського міського бюджету було виділено 20 000 гривень на організацію урочистого заходу у місті Родинське. Для маленьких мешканців  було організовано свято у ЗОШ №8, після якого Сергій Федоров роздавав малечі солодкі подарунки.

І тут виникає питання: чому керівник приватного підприємства роздає солодощі й подарунки, які придбані  за гроші міста Покровськ? Чому в черговий раз «добрі справи» Федорова, сплачені за рахунок коштів мешканців міста, висвітлюються як власний внесок?

Загалом на організацію свята до Дня Святого Миколая офіційно було витрачено 227 824 гривні. 

- Реклама -