В Мирнограді з допомогою громади змінюють життя на краще

- Реклама -
В рамках Всеукраїнського Проекту «Містки громадської активності» на базі  Центральної міської бібліотеки м. Мирноград (колишній Димитров) відбулась фокус-група для мешканців мікрорайону «Західний» з презентацією «Мікрорайон «Західний». Змінимо життя на краще».
Такий формат дав можливість почути  прямі відповіді на поставлені питання, вагомі аргументи від учасників щодо тих чі інших проблем. Метою зустрічі було виявлення сильних та слабких сторін розвітку міста та мікрорайону «Західний». 
Лідерами уподобань на мікрорайоні «Західний» при обговоренні були виявлені: оновлений сквер біля памֹ’ятника Т.Г.Шевченка (встановлен на місті памֹ’ятника Димитрову), нова медична амбулаторія, магазин АТБ, ігрові майданчики на  прибудинкових  територіях, спортивні площадки біля загальноосвітньої школи №9. Але й до цих об’єктів у громади були пропозиції та зауваження.
Слабкими сторонами мікрорайона  громада вважає: колишній кінотеатр «Софія», гуртожиток ШБУ №2, дев’ятиповерховий будинок на узбіччі дороги, сквер за кінотеатром Софія, колишній дитячий садок «Черемшина», гаражі у  центрі мікрорайону та інш.
Серед пропозицій щодо цих об’єктів: створення культурного центру, кімнат квесту, 3G кінотеатру, торгівельно-розважального комплексу, готеля чи гуртожитку. Також лунали пропозиціх щодо оновлення Центральної міської бібліотеки,  створення мотузкового парку…
Ведуча фокус-групи, директор Мирноградської ЦБС Людмила Гармаш, запевнила, що результати, отримані під час групової дискусії, будуть проаналізовані та   використані  під час розробки аналітичної мапи міста за проектом з картування громади «Деталізація  Генерального плану Мирнограда  громадою міста».

- Реклама -