В Мирнограді пройшла важлива презентація

- Реклама -
На базі сучасної  бібліотеки-філії №1 Централізованої бібліотечної системи м. Мирноград (колишній Димитров, що на Донеччині) відбулась  Презентація Проекту з картування громад.
 На початку заходу директор Мирноградської ЦБС Людмила Гармаш зазначила , що Українська бібліотечна асоціація (УБА) ще у 2016 році оголосила  конкурс для ініціативних  груп в рамках проекту «Містки громадської активності». Ініціативна група з міста   Мирнограда  стала одним з переможців  цього конкурсу. До її складу входить «Агенція місцевого економічного розвитку міста Мирнограда», «Координаційний комітет самоорганізація населення», Централізована бібліотечна система Відділу культури Мирноградської міської ради та «Молодь.ua.».
    Проект реалізується  у межах проекту «Містки громадської активності», фінансується Європейським Союзом та впроваджується УБА  в партнерстві з ГО «Центр культурного менеджменту» (Львів), Благодійним фондом «Помагаєм» (Дніпро) та Фондом розвитку інформаційного суспільства (Варшава) у 2016-2018 рр.
Людмила Борисівна  зазначила, що для Мирноградської ЦБС це  не перший успішний проект разом з громадськими організаціями, що зараз бібліотеки це — інформаційні центри, центри дозвілля та центри громадської активності. Бібліотеки стануть  платформою,  ресурсним центром, де  громада буде  обговорювати   проблеми міста та шукати шляхи їх  вирішення.
  Керівник «Агенції місцевого економічного розвитку міста Мирнограда» В’ячеслав Сирота презентував новий проект з картування громад за назвою   «Деталізація Генерального плану Мирнограда громадою міста».
В’ячеслав Анатольович зазначив, що представники громадських організацій  пройшли навчання  на спеціалізованих семінарах у місті Львові, Дніпрі, Запоріжжі та отримали необхідні знання. Картування громади  – це процес мапування ресурсів та створення образу громади, який би демонстрував її здатність та потенціал. Ініціативною групою у кожному  територіальному районі міста та на площадках літнього кінотеатру серед різних вікових категорій  будуть проводитись фокус групи, анкетування, опитування з метою виявлення сильних та слабких сторін міста. Все це допоможе активізувати громаду до участі в обговоренні  проблемних міст, виявленню пропозицій щодо  їх рішення. 
Результати аналізу дозволять визначити основні цілі та пріоритети подальшого розвитку міста та внести корективи в Генеральний план міста.  До того ж,  в рамках Проекту     буде  представлений оновлений   суспільно необхідний електронний сервіс з  мапою міста, де можна буде побачити не тільки проблемний об’єкт, а  запропонувати    його вирішення у «фото шопі».

- Реклама -