Влада Покровська планує в черговий раз розпочати ремонт фізкультурно-оздоровчого комплексу у Родинському

Ремонт фізкультурно-оздоровчого комплексу, що розташований у Родинському, триває ще з 2016 року. Цей об’єкт увійшов до переліку недобудов від покровських можновладців, куди систематично виділялися мільйони, проте майже нічого не змінилося.

За ці чотири роки з міського бюджету Покровська виділялися чималі гроші й на штучне покриття для спортивного майданчика, й на капітальний ремонт приміщень фізкультурно-оздоровчого комплексу. Та не дивлячись на це, ремонтні роботи так і не були завершені, а відвідувачі продовжують займатися в жахливих умовах.

А нещодавно Управління сім’ї, молоді та спорту оголосило в системі публічних закупівель Прозорро черговий тендер на черговий капітальний ремонт з очікуваною вартістю понад 12 мільйонів гривень.

Участь в аукціоні взяли п’ять підприємств. Переможцем стало ТОВ «Метрбуд», яке запропонувало ціну 11 мільйонів 630 тисяч гривень.

Довідково:

Тов «Метрбуд» було зареєстровано у 2016 році в місті Лиман. Директором є Сергій Маматов. До цього підприємство співпрацювало з Управлінням капітального будівництва Краматорської та Дружківської міських рад, з Управлінням освіти, молоді та спорту Лиманської міської ради, а також Головним управлінням Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях.

Згідно тендерної документації, фінансування ремонтних робіт у цьому році відбуватиметься за рахунок субвенції з обласного бюджету та за рахунок місцевого бюджету. Так, з бюджету області на ремонт ФОКу буде спрямовано 2 мільона 931 тисяча 853 гривні 14 копійок. З бюджету Покровська на ці цілі виділили аж 8 тисяч 390 гривень 34 копійки.

Що ж стосується фінансування у наступному 2021 році, то 9 мільйонів 328 тисяч 897 гривень 46 копійок будуть ще «шукати».

Загалом за ці гроші планується виконати демонтажні роботи у спортзалі, на першому та другому поверсі й прибудовах, облаштувати водопровід та гаряче водопостачання, каналізацію, опалення, електроосвітлення та електрообладнання, вентиляцію, систему пожежної сигналізації, благоустрій території, а також придбати меблі та устаткування.

Сам договір з підрядником укладено ще не було. Чи встигне підрядна організація розпочати ремонтні роботи, або гроші субвенції будуть повернені до обласного бюджету? Питання поки що залишається відкритим. Як і те, чи буде колись завершено реконструкцію ФОКу, чи він так і залишиться одним із головних довгобудів покровських можновладців…

- Реклама -