У Родинському триває багатомільонний ремонт ФОКу (Фото)

- Реклама -

У місті Родинське триває масштабна реконструкція Фізкультурно-оздоровчого комплексу. На даний час проходять роботи з заміни вікон та внутрішнього благоустрою.

Нагадаємо, що у квітні Родинський ФОК очолив тренер з дзюдо Покровської ДЮСШ Олег Задиран, замінивши Миколу Ляшенко, котрий керував закладом протягом багатьох років.

Джерела фінансування і суми, які планували виділити на ремонт ФОКУ дуже різні. Спочатку секретар Покровської міської ради Ірина Сущенко називала цифру 12 000 000 гривень і фінансування від Фонду регіонального розвитку. Планувалось, що 30 % від цієї суми сплатять з бюджету Покровська. Трохи згодом сума складала вже 9 000 000 гривень, а тендер на проведення робіт був оголошений взагалі на 7 913 049 гривень.

Згідно з тендерною документацією, всі роботи повинні бути закінчені не пізніше 31 грудня 2018 року. Мабуть, Покровську владу не бентежить те, що до кінця року залишилось всього лише декілька місяців. Хоча, починати великі проекти та не закінчувати їх у термін, вже стало «доброю» традицією для мера Покровська та його команди.

- Реклама -