Гроші в нікуди: у Родинському посадовці з області перевірили хід ремонтних робіт у ФОК

Сьогодні, 31 березня, до Родинського з робочим візитом завітали заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін і начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик, аби перевірити хід виконання ремонтних робіт у Фізкультурно-оздоровчому комплексі.

Так, ремонтні роботи у ФОК розпочалися ще в далекому 2016 році. Тоді з міського бюджету Покровська виділялися чималі гроші й на штучне покриття для спортивного майданчика, й на капітальний ремонт приміщень.

У 2018 році Управління сім’ї, молоді та спорту уклало з «добре відомою» у Покровську фірмою «Сіті-СТРОЙ 2017» договір на майже 8 мільйонів гривень на капітальний ремонт Фізкультурно-оздоровчого комплексу. Фінансування відбувалося за рахунок  Державного фонду регіонального розвиткута місцевого бюджету.

ТОВ «Сіті-СТРОЙ 2017» відоме у Покровську не тільки неякісними работами та затягуванням строків, але й доброю дружбою керівництва фірми з колишній мером Покровська Русланом Требушкіним. Засновниками фірми є Антон Вітушинський та Костянтин Прокопов, давній бізнес-партнер Требушкіна й син депутатки Мирноградської міської ради Тамари Прокопової.

Не дивлячись на те, що з бюджету міста та області були виділені майже 10 мільонів гривень, за два роки ремонт на ФОК так і не був завершеней. До того ж, влада Покровська заявляє, що цих коштів недостатньо й на одній з останніх сесій депутатами було виділено ще 1,5 мільйони гривень.

Та що ж побачили обласні гості? Як зазначається на офіційному сайті Управління сім’ї, молоді та спорту з 2018 року були проведені тільки роботи з термомодернізації адміністративної будівлі. Також журналісти неодноразово повідомляли про не дуже комфортні умови для занять спортсменів та туалет на вулиці.

ФОК міста Родинське раніше був одним з найсприятливіших місць для розвитку спортсменів у різноманітних напрямках. До початку реконструкції тут проводилися заняття та змагання різних рівнів з волейболу, футболу, футзалу, боксу, дзюдо, кікбоксингу, тенісу настільного, черліденгу.

Але наразі ФОК — це жалюгідна пародія на спортивну споруду. І поки бюджетні гроші осідають в кишенях можновладців та наближених до них фірм, спортивна спільнота Родинського продовжує чекати на обіцяний ремонт європейського рівня.

- Реклама -