У Покровську виділили землю під будівництво нового спортивного комплексу

Сьогодні, 2 жовтня, у Покровську відбулася 84 сесія Покровської міської ради. На неї завітав і начальник фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації Володимир Мицик.

Чиновник виступив перед присутніми депутатами з проханням підтримати проект рішення щодо виділення землі під будівництво нового спортивного комплексу.

Нагадаємо, на початку червня поточного року до Покровська завітали представники Донецької ОДА, яким було представлено проект будівництва спортивного комплексу для розвитку єдиноборств. Первісно планувалося побудувати об’єкт на ділянці, де колись знаходилася туберкульозна лікарня. Але після розголосу в ЗМІ та обурення мешканців, було вирішено перенести будівництво на ділянку біля спорткомплексу «Металург» у парковій зоні.

«Рішенням голови Донецької обласної адміністрації Павла Кириленка було підтримати будівництво цього комплексу, щоб створити більш комфортні умови для занять спортом місцевих мешканців», — підкреслив Володимир Мицик.

Депутати, які були присутні на сесії, підтримали цей проект рішення разом з іншими земельними питаннями.

Коли ж розпочнеться реалізація цього проекту та в які строки він буде завершений, наразі невідомо. Тому виникає наболіле питання для усіх мешканців міста: чи не перетвориться будівництво нового спортивного комплексу в черговий довгобуд, яких і так повним-повно у Покровську?

 

- Реклама -