Спортивний комплекс на місці колишнього тубдиспансера чи як у Покровську розвивають спортивну інфраструктуру

Сьогодні, 3 червня, до Покровська завітали представники Донецької обласної адміністрації Вадим Філашкін та Володимир Мицик. Основна мета їх візиту — створення у Покровську спортивного комплексу для розвитку єдиноборств.

Ідея створити саме у Покровську єдину спортивну базу виникла не випадково, адже саме тут, після переміщення з Донецька, працюють дві регіональні спортивні школи — Донецька обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з боксу та Обласна дитячо-юнацька спортивна школа з кікбоксінгу.

Поважних гостей з області зустрічав начальник Управління сім’ї, молоді та спорту Олександр Швайко. Він запропонував чиновникам побудувати спортивний комплекс не будь де, а на місці колишнього туберкульозного диспансеру, який був розташований у селищі динзаводу, навпроти стадіону «Металург». Але, звісно, про той факт, що на цій землі був тубдиспасер, Олександр Швайко Вадиму Філашкіну та Володимиру Мицику не розповів.

Замість цього були зазначені такі переваги як підведені комунікації, два гуртожитки та заклад харчування, що розташовані поряд, відкрита паркова зона.

Піднялося це питання й на 77 сесії міської ради, які відбулася сьогодні, 3 червня. Депутати не могли зрозуміти, навіщо будувати спортивний об’єкт на місці, де колись утримувалися хворі на туберкульоз, адже в місті є багато земельних ділянок для безпечного будівництва.

Депутат Сергій Андрійченко заявив, що готовий подарувати місту дві земельні ділянки біля парку «Ювілейний», на яких і можна б було створити новий спортивний комплекс. Але начальник Управління сім’ї, молоді та спорту Олександр Швайко усіляко наполягав на тому, що земля у селищі динзаводу не є зараженою, а якщо і є, то будуть проведені усі необхідні роботи для її знезараження.

Депутати міськради наголосили, що сама ідея створення такого об’єкту в місті дуже гарна, але безпека людей має бути перш за все. Тому вони запропонували створити спеціальну комісію та запросити медиків і спеціалістів, які б дали остаточний висновок щодо екологічності цих земель.

- Реклама -