Повернення грошей у держбюджет, зарплата для комунальників та мільйони на вибори: які зміни до бюджету прийняли депутати Покровської міськради

Сьогодні, 2 жовтня, у Покровську проходить 84 сесія Покровської міської ради. На порядку денному — 52 питання, які стосуються життєдіяльності міста.

Так, першим питанням депутати, яких було 16 у залі та 3 онлайн, розглянули внесення змін до бюджету Покровська на 2020 рік.

Згідно проекту рішення, проект міста було збільшено на 6,8 мільйонів гривень за рахунок державного бюджету. Зокрема, були виділені кошти на проведення місцевих виборів (2,3 мільйона гривень), придбання житла для внутрішньо переміщенних осіб (2,3 мільйона гривень), підвищення працівникам освіти заробітньої плати через підвищення мінімальної зарплатні (2,1 мільйона гривень), а також компенсація за відсотками по програмі «Теплий дім» (2,4 тисячі гривень).

Також стало відомо, що бюджет Покровська було зменшено через повернення субвенцій до державного та обласного бюджетів:

  • більше 125 мільйонів гривень до державного бюджету, які були передбачені на реалізацію проектів Європейського інвестиційного банку;
  • 1 мільйон 780 тисяч гривень до обласного бюджету, які були передбачені на будівництво міні-притулку для стерилізації безпритульних тварин;
  • 2 мільйона 29 тисяч гривень до обласного бюджету, які були передбачені на реалізацію проектів з реконструкції та капітального ремонту приймальних відділень в опорних закладах охорони здоров’я;
  • 7,5 тисяч гривень до обласного бюджету, які були передбачені на придбання продуктових наборів для незахищенних верств населення.

Через які причини у Покровська забрали ці субвенції, та чому ці проекти не будуть реалізовані, на сесії зазначено не було.

Також депутати виділили гроші на заробітну плату працівникам КП «Покровськтепломережа» (1,5 мільйона гривень), КП «Управління міського господарства» (7 мільйонів гривень за другу половину жовтня — першу половину листопада) та Муніціпальна служба правопорядку (200 тисяч гривень).

Ще 1 мільйон 600 тисяч гривень було виділено на прибирання міста, 400 тисяч гривень на зовнішнє освітлення, 400 тисяч гривень на дорожню розмітку та 150 тисяч гривень на ілюмінацію.

Депутати одноголосно підтримали цей проект рішення та зміни до бюджету.

- Реклама -