З вчорашнього дня в Донецькій області розпочалася виплата компенсацій за неотримані «пакунки малюка»

З вчорашнього дня, 6 липня, у Донецькій області розпочалася виплата грошових компенсацій за неотримані «пакунки малюка». Про це повідомив очільник Донецької ОДА Павло Кириленко.

«Всі знають, наскільки великі були проблеми з цією ситуацією. Наразі вони вирішені за рахунок коштів обласного бюджету. Це близько 46 мільйонів гривень. Можливість отримати грошову компенсацію будуть мати 14200 породіль», — сказав Павло Олександрович  на пресконференції 5 липня.

Розмір компенсації на одну дитину, яка була народжена з 1 вересня 2018 року по 31 грудня 2019 року, буде складати 3250 гривень. Така сума, за даними міністерства соцполітики, відповідає середній вартості бейбі-бокса протягом 2018-2019 років.

Що ж стосується тих, хто народив у 2020 році, то програма допомоги буде переглянута Урядом та реалізована в іншому форматі.

Нагадаємо, видавати пакет малюка породіллям планували вже з 1 вересня 2018 року. У так званому бебі-боксі є все необхідне: підгузники, одяг для малюка, кілька пелюшок, шапочки, термометр, пляшечка, соска, дитяча косметика, матрац і тепла ковдра, література для батьків, засоби для матері на період лактації, а також пачка презервативів. Але у Донецькій області з початку дії програми так і не було видано жодного пакунку через вбачання керівництвом області корупційної складової під час закупівель .

- Реклама -