У Родинському встановлюють нові сучасні зупинки

- Реклама -

Не зважаючи на те, що бюджет шахтарського містечка Родинське досить не великий, місцева влада за підтримки небайдужих людей робить все для того, щоб місто розвивалося, було комфортним й чистим.

Завдяки ініціативі та підтримці депутата Покровської міськради Сергія Андрійченка у місті реалізується безліч проектів. Черговим етапом у програмі благоустрою Родинського стало встановлення нових сучасних зупинок.

Як повідомила журналістам сайту DDK.DN.UA в.о.Родинського міського голови Катерина Андрійченко, у цьому році планується замінити 4 зупинки — дві у центрі та дві на зупинці «Шахтарська».

Конструкції були придбані через систему Прозорро, і вже вчора підрядник приступив до їх встановлення.

Нові зупинки мають скляні панелі, лавочки, облаштовані безкоштовним WI-FI та розетками для зарядки мобільних телефонів. Також встановлена система відеоспостереження.

Роботи зі встановлення зупинок тривають. Учасники команди Сергія Андрійченка наголошують, що й надалі будуть приймати активну участь у житті міста та допомагати йому становитися комфортнішим та сучаснішим.

У свою чергу Катерина Андрійченко звертається до усіх мешканців з проханням цінувати те, що робиться в місті та дбайливо ставитися до елементів благоустрою.

- Реклама -