У Родинському встановлюють нові сучасні зупинки

Не зважаючи на те, що бюджет шахтарського містечка Родинське досить не великий, місцева влада за підтримки небайдужих людей робить все для того, щоб місто розвивалося, було комфортним й чистим.

Завдяки ініціативі та підтримці депутата Покровської міськради Сергія Андрійченка у місті реалізується безліч проектів. Черговим етапом у програмі благоустрою Родинського стало встановлення нових сучасних зупинок.

Як повідомила журналістам сайту DDK.DN.UA в.о.Родинського міського голови Катерина Андрійченко, у цьому році планується замінити 4 зупинки — дві у центрі та дві на зупинці «Шахтарська».

Конструкції були придбані через систему Прозорро, і вже вчора підрядник приступив до їх встановлення.

Нові зупинки мають скляні панелі, лавочки, облаштовані безкоштовним WI-FI та розетками для зарядки мобільних телефонів. Також встановлена система відеоспостереження.

Роботи зі встановлення зупинок тривають. Учасники команди Сергія Андрійченка наголошують, що й надалі будуть приймати активну участь у житті міста та допомагати йому становитися комфортнішим та сучаснішим.

У свою чергу Катерина Андрійченко звертається до усіх мешканців з проханням цінувати те, що робиться в місті та дбайливо ставитися до елементів благоустрою.

- Реклама -