Влада Покровська витратить чергові півмільйона гривень на підписку на газету «Маяк» для пенсіонерів та людей з інвалідністю

Вже сто років у Покровську існує газета «Маяк», яка протягом усіх цих років висвітлювала важливі події, які відбувалися в нашому місті та регіоні. Але з приходом в місто команди колишнього мера Руслана Требушкіна, дане видання перетворилося на так званий «рупор влади», за що регулярно отримує з міського бюджету чималі суми.

У країні продовжується карантин, багато людей лишилися без роботи та грошей для існування, пенсіонери та соціально незахищені категорії населення вимушені рахувати копійки… А у той же час у Покровську місцева влада в черговий раз виділила більше, ніж півмільйона гривень на газету «Маяк».

Так, 29 травня, у системі публічних закупівель Прозорро було оголошено тендер на забезпечення пільгових категорій населення регіональною газетою «Маяк». Друковане видання протягом липня-грудня 2020 року отримають ветерани, пенсіонери, малозабезпечені та одинокі непрацездатні громадяни, активісти та інші пільговики. На це з бюджету міста не пожалкували 532 тисячі 481 гривню. 

Варто відзначити, що згідно з інформацією з відкритих джерел, з 2016 року газета «Маяк» отримала від різних структурних підрозділів Покровської міської ради більше, ніж 4,5 мільйони гривень.

Те, що газета «Маяк» перетворилася на «кишенькове» видання покровських можновладців, вже давно ні для кого не секрет. Але чи так необхідні газети людям, які ледь зводять кінці з кінцями? Чи потрібна друкована преса пенсіонерам і людям з інвалідністю, які останні гроші віддають на оплату комунальних послуг і ліки? Чи доцільно витрачати гроші міського бюджету на забезпечення газетами, коли у країні пандемія? Коли у лікарнях не вистачає медичного обладнання та засобів індивідуального захисту? Коли тим самим пенсіонерам не вистачає грошей на хліб? Ці питання, нажаль, так і залишаться без відповідей, адже покровським можновладцям важливіший свій піар, а не справжня турбота про містян.

- Реклама -