Черговий етап пом’якшення карантину: дозволено відкрити заклади культури та проводити культурні заходи

Сьогодні, 10 червня, в Україні відбулося чергове пом’якшення карантинних заходів. Про це повідомляється на сайті Кабінету Міністрів України.

Так, як повідомив Головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко, пом’якшення карантину можливе лише для тих областей, які досягли критеріїв, визначених постановою Уряду про запровадження адаптивного карантину.

«Сьогодні у нас є декілька областей, які перевищують показник інцидентності 12 на 100 тисяч населення. Зокрема, це м. Київ, Волинська, Житомирська, Закарпатська, Львівська, Рівненська та Чернівецька області. Ці області не можуть застосувати пом’якшення карантинних заходів», — прокоментував Головний державний санітарний лікар України.

Черговий етап пом’якшення карантинних заходів стосується наступних сфер.

Дозволяється відкривати заклади культури і проводити культурні заходи в тих областях, які досягли критеріїв. Також дозволяється відкривати заклади, що надають послуги з розміщення, окрім дитячих закладів оздоровлення і відпочинку.

Також Віктор Ляшко наголосив, що до всіх сфер, які у рамках адаптивного карантину дозволено відкривати, прописані тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів.

- Реклама -