Е-декларації: що задекларував новий заступник мера Покровська Сергій Федоров

1 червня на черговій сесії Покровської міської ради було обрано двох нових заступників міського голови. Місце Андрія Луганського зайняв Федоров Сергій Володимирович.

Сьогодні розглянемо, які статки за він вніс до своєї декларації, що опублікував 31 травня.

Родина Сергія Володимировича складається з дружини Ганни та двох дітей – сина Ігора й дочки Арини.

У власності депутата є житловий будинок у Мирнограді площею 72,2 м2 та нежитлова будівля КПП площею 29,3 м2. На дружину Ганну також зареєстровано нерухоме майно, а саме дачний будинок площею 98,5 м2 та земельна ділянка площею 1000 м2, що знаходяться у селі Рубці Лиманського району. У Мирнограді на дружину також записано будівлю площею 98,8 м2.

Серед рухомого майна Сергій Володимирович зазначив два легкових автомобілі: «MERCEDES — BENZ» вартістю 2 292 021 гривню та «VOLKSWAGEN» вартістю 1 047 285 гривень, що належить дружині.

Новоспечений заступник мера задекларував заробітну плату за основним місцем роботи в ПП «Керуюча компанія« Комфорт» розміром 99 тисяч 865 гривень за 2019 рік, що складає близько 8 тисяч гривень щомісяця.

Також Сергій Федоров вказав подарунок в грошовій формі в розмірі 300 тисяч гривень, і гонорари та інші виплати за цивільно-правовими договорами, що склали 45 тисяч 867 гривень. На дружину Федоров зареєстрував дохід від заняття підприємницькою діяльністю у розмірі 300 тисяч гривень.

У фінансових зобов’язаннях заступник вказав кредит на придбання автомобілю та оренду землі.

Читайте також:

Е-декларації: що задекларував начальник Добропільського відділення поліції Юрій Кондрацький

Е-декларації: що задекларував новий в.п. міського голови Покровська Олексій Требушкін

Е-декларації: що задекларував міський голова Добропілля Андрій Аксьонов

- Реклама -