Е-декларації: що задекларував новий в.п. міського голови Покровська Олексій Требушкін

Вчора, 1 червня, у Покровську відбулася чергова сесія міської ради, в ході якої на посаду секретаря міської ради було призначено молодшего брата Руслана Требушкіна, Олексія.

Журналісти сайту DDK.DN.UA вирішили проаналізувати електронну декларацію новообраного в.п.міського голови.

Так, родина Олексія Требушкіна складається з дружини Юлії, доньки Амелії та падчерки Лоліти.

З 2008 року Олексій Требушкін володіє квартирою у Мирнограді загальною площею 42,4 м². Також у його власності є земельна ділянка у 2714 м² у Покровську, яку він надав у субаренду ТОВ «ПОКРОВ ДЕВЕЛОПМЕНТ», яке було зареєстровано у 2016 році у Києві на ім’я Олександра Сирова.

Варто відзначити, що мова йде про земельну ділянку, яка розташована у центрі Покровська — на бульварі Андрющенко. Саме там, у зеленій зоні, з 2016 року розпочалося будівництво торгівельного центру, яке триває й досі.

У вересні 2019 року Требушкін-молодший придбав автівку AUDI A3 2016 року випуску. Вартість автомобілю на момент придбання, згідно декларації, склала 231 тисячу 321 гривню.

Що ж стосується матеріального стану Олексія Требушкіна, то за минулий рік він отримав 995 тисяч гривень від підприємницької діяльності.

Для довідки: Олексій Требушкін є одним із засновників фірми ТОВ «ІМПЕРІЯ НАФТОПРОДУКТ». Разом з ним цією фірмою володіє дружина колишнього мера Покровська Руслана Требушкіна Вікторія, а також Володимир Бівшов з смт. Новодонецьке. Фірма зареєстрована в Маріуполі, займається будівництвом житлових і нежитлових будівель. Керує фірмою Олексій Полковников. Згідно інформації з відкритих джерел, з 2014 року фірма не має ніякого доходу.

Також Олексій Требушкін з 2006 року зареєстрован як фізична особа-підприємець. Основний вид діяльності — діяльність посередників у торгівлі товарами широкого асортименту. Станом на 21.04.2020 податковий борг до бюджету Мирнограда становить майже 11 тисяч гривень.

До того ж, Олексій Требушкін офіційно обіймав посаду заступника начальника на комунальному підприємстві «Управління міського господарства». За 2019 рік він заробив 361 тисячу 627 гривень заробітної плати, тобто більше 30 тисяч гривень на місяць. Ще 400 тисяч гривень Олексій Валерійович отримав від громадянки Софії Шевчук від відчуження рухомого майна.

Дружина Юлія отримала за минулий рік 18 тисяч 440 гривень пенсії.

Готівкових грошей або грошей на банківських рахунках родина Требушкіна-молодшого, згідно з декларацією, не має.

Читайте також:

- Реклама -