Е-декларації: що задекларував начальник Добропільського відділення поліції Юрій Кондрацький

Більшість чиновників вже оприлюднили свої електронні декларації за 2019 рік. А ми продовжуємо знайомити вас з ними. З чого складається декларація головного поліцейського Добропілля? Пропонуємо ознайомитися зі статками Юрія Кондрацького за 2019 рік.

Його родина складається з 4 людей. Юрій має дружину Олену та двох дітей: дочку Камілу та сина Дмитра.

Дружина Олена у власності має 11 земельних ділянок у Кам’янець-Подільському районі загальною площею 69 тисяч 591 м². Також на дружину зареєстровані дві квартири у Кам’янець-Подільському. Сам Юрій Кондрацький має право проживання у кімнаті площею 12 м², що знаходиться у Добропіллі.

В декларації зазначено три автомобілі, два з яких також зареєстровано на дружину. Серед них є житловий фургон DETHLEFFS T-1. Самому Юрію належить легковий автомобіль SUBARU OUTBACK 2007 року.

За минулий рік офіційна заробітна плата Юрія Кондрацького склала 231 тисячу 977 гривень, що трохи більше ніж 19 тисяч гривень в місяць. Також у розділі «Доходи» зазначено дохід від надання майна в оренду, що належить дружині. Він склав 54 тисячі 547 гривень.

Згідно з наданою декларацією у начальника Добропільського відділення поліції відсутні цінні папери та грошові активи. Відкрито чотири грошові рахунки у ПриватБанку, три з яких зареєстровано на дружину.

У розділі «Фінансові зобов’язання» зазначено зобов’язання за договорами лізингу. Згідно з наданою декларацією, його розмір складає 108 тисяч гривень.

Читайте також:

- Реклама -