У Покровську за кошти обласного бюджету побудують стерилізаційний пункт для безпритульних тварин

Вчора, 3 червня, у Покровську відбулася чергова сесія міської ради. Одним з питань, яке розглядали депутати, було питання про будівництво у Покровську стерилізаційного пункту в рамках обласної програми.

Нагадаємо, наприкінці листопада 2019 року стало відомо, що за кошти обласного бюджету в Покровську планується побудувати пункт для стерилізації безпритульних тварин. Одним з варіантів місця розташування пункту розглядалася територія поблизу хутору Запорізький.

Під час сесії, яка відбулася вчора, 3 червня, це питання також розглядалося. Так, начальник фінансового управління Юлія Порецька повідомила, що департамент екології Донецької ОДА виділить на будування та оснащення цього пункту 1 мільйон 780 тисяч гривень. Він буде розрахований на перебування 26 тварин одночасно. Працювати там будуть 5 людей.

Як і зазначалося раніше, місцем будівництва було обрано земельну ділянку на хуторі Запорізький, що розташований між Покровськом та Родинським. Начальниця відділу екології Ірина Швець повідомила, що наразі здійснюється останній етап підготовки документів на земельну ділянку загальною площею 2 гектари. Також вона додала, що були проведені громадські обговорення з місцевими мешканцями і жодних заперечень щодо будівництва ні у кого не виявилося.

Ця інформація дещо здивувала депутатів, адже мешканці селища динзаводу, яке розташоване у безпосередній близькості до міста будівництва, виступають проти сусідства зі стерилізаційним пунктом і неодноразово зверталися з цим питанням до депутатів.

Сергій Андрійченко зазначив, що доцільніше б було об’єднати зусилля разом із волонтерами, які вже багато років рятують у Покровську тварин та мають у цій сфері певний досвід. Такою людиною в нашому місті є Дар’я Корх, яка за чотири роки врятувала сотні бездомних собак та котів та змогла відкрити реабілітаційний центр, біля якого і можна б було побудувати стерилізаційний пункт.

Тому на сесії було прийняте рішення щодо проведення ще одного обговорення з мешканцями щодо місця розташування стерилізаційного пункту. До того ж, Ірина Швець оголосила, що наразі розпочався пошук менеджера цього проекту, який зможе контролювати будівництво, а в подальшому буде працевлаштований на посаду керівника цього стерилізаційного пункту.

- Реклама -