Е-декларації: що задекларував радник Покровського міського голови Юрій Третяк

Радник міського голови Покровська Юрій Третяк 29 травня надав свою електронну декларацію. Сьогодні ми ознайомимо вас із його статками за 2019 рік.

Родина службовця складається з дружини Наталії та сина Марка.

Дружина має у власності квартиру в Мирнограді загальною площею 29 квадратних метрів. Юрій Васильович має ще одну квартиру у Мирнограді загальною площею 44,3 м². Подружжя задекларувало цю квартиру у спільній власності з громадянином України Третяком Єгором  Юрійовичем.

У 2019 році заробітна плата Юрія Васильовича склала 322 тисячі 28 гривень, тобто майже 27 тисяч гривень на місяць. Дружина радника отримала 254 тисячі 436 гривень офіційної заробітної плати від комунального підприємства «Служба єдиного замовника». Окрім цього Наталія, працюючи за сумісництвом у ТОВ «Євролайф Україна», заробила 55 тисяч 608 гривень. Дохід від підприємницької діяльності дружини у 2019 році склав 69 тисяч 588 гривень.

Значну частку доходів родини Третяків складають проценти від Приватбанку та Ощадбанку – 53 тисячі 175 гривень. Страхові виплати на ім’я Юрія Васильовича склали 675 гривень. Розділ «Доходи» завершується поверненням суми боргу у 50 тисяч гривень.

Рухомого майна, зокрема транспортних засобів, родина Третяків не має.

Юрій Васильович задекларував грошові активи готівкою у розмірі 5000 євро. Гроші, розміщені на банківських рахунках, зареєстровані на дружину Наталію. Загалом вони складають 443 тисячі 505 гривень, 13 тисяч 866 доларів та майже 4 тисячі євро.

Згідно декларації, Юрій Третяк має три зобов’язання за договорами недержавного пенсійного забезпечення на загальну суму 25 тисяч гривень.

Читайте також:

Е-декларації: що задекларував начальник Добропільського відділення поліції Юрій Кондрацький

Е-декларації: що задекларував новий в.п. міського голови Покровська Олексій Требушкін

Е-декларації: які статки в голови Донецької ОДА Павла Кириленка

- Реклама -