Е-декларації: які статки в голови Донецької ОДА Павла Кириленка

Ми продовжуємо знайомити наших читачів з електронними деклараціями можновладців. На черзі — голова Донецької обласної державної адміністрації Павло Кириленко.

Нагадаємо, Павло Кириленко був призначений на посаду голови Донецької ОДА Президентом України Володимиром Зеленським у липні 2019 року.

Так, родина Павла Олександровича складається з дружини Алли та двох дітей — сина Олександра та доньки Агнії.

Алла Кириленко володіє 1% від квартири загальною площею 93 м² у місті Горлівка. Також у цьому ж місті у жінки є гараж та земельна ділянка у 72 м².

Павло Олександрович з серпня 2019 року орендує квартиру в Києві, загальною площею 136 м². У спільній власності з дружиною та батьком він має квартиру у Львові.

Очільник області володіє автівкою BMW 528i, 2015 року випуску. Згідно декларації, її вартість на момент придбання складала 393 тисячі 556 гривень.

Основним місцем роботи Павло Кириленко зазначив Військову прокуратуру Західного регіону України. Там за рік він отримав 322 тисячі 446 гривень. Заробітня плата у ДонОДА становила 295 тисяч 194 гривень. Таким чином, сукупний дохід Павла Кириленка за рік становив 617 тисяч 640 гривень, тобто у середньому 51 тисяча 470 гривень на місяць.

Дружина Алла, працюючи у КНП «ЗОКСП» ЗОР, заробила 1748 гривень. Від підприємства вона отримала соціальну допомогу в розмірі 1 тисяча 712 гривень. Також Алла Кириленко отримала 19 тисяч 780 гривень державної допомоги.

Сім’я Кириленків задекларувала 300 тисяч гривень та 20 тисяч доларів США готівкових грошей.

Читайте також:

Е-декларації: які статки має міський голова Мирнограду Олександр Брикалов

Е-декларації: що задекларував начальник Добропільського відділення поліції Юрій Кондрацький

Е-декларації: що задекларував новий в.п. міського голови Покровська Олексій Требушкін

- Реклама -